Icon
Świadczy usługi na terenie
całej Polski jak też wybranych krajów UE.
Doradztwo i projektowanie

DORADZTWO I PROJEKTOWANIE.

Na każdym etapie inwestycji oferujemy kompleksowe doradztwo techniczne, które pozwoli najlepiej dopasować produkt do potrzeb klienta, a dodatkowo uniknąć wielu potencjalnych błędów podczas realizacji. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie a projekty optymalizujemy nie tylko pod kątem kosztów, ale także pod kątem funkcjonalności.

Sprzedaż

SPRZEDAŻ MATERIAŁÓW.

Jako oficjalny partner francuskiej firmy HOYEZ oferujemy sprzedaż asortymentu związanego z budową i montażem modułowych ścian działowych. W naszej ofercie znajdują się nie tylko profile aluminiowe i akcesoria montażowe, ale również płyty wiórowe i szyby.

Od lat współpracujemy z wieloma producentami materiałów, więc postaramy się sprostać nawet najbardziej niestandardowym zapytaniom. Dodatkowo posiadamy własny park maszynowy, który pozwala na świadczenie usług cięcia na wymiar czy wiercenia otworów.

Indywidualne
podejście

Każdy klient jest dla nas tak samo ważny. Staramy się do każdego podchodzić indywidualnie

Gwarancja
!!!

Wszystkie nasze usługi objęte są gwarancją.

Darmowe
Konsultacje

Zapraszamy na darmowe konsultacje.

Konkurencyjne
Ceny

Oferujemy konkurencyjne ceny. Pilnujemy by być w czołówce swojej branży.

Aktualne Promocje

Dodatkowe informacje

Jaki jest czas między zatwierdzeniem projektu a montażem.

Skąd mogę mieć pewność, że otrzymam usługę najwyższej jakości

Wszystkie nasze usługi objęte są gwarancją, Jeżeli podczas jej trwania stwierdzone zostaną uchybienia po naszej stronie, zostaną one niezwłocznie naprawione na koszt BBO Group. Dodatkowo oferujemy serwis pogwarancyjny i dbamy o to, by nasz klient był obsługiwany z należytą starannością

Czy mogę postawić sobie sam taką ściankę

Oczywiście istnieje taka możliwość. Montaż konstrukcji zgodnie z wymogami producenta wymaga jednak precyzji i doświadczenia. Podczas nieumiejętnego montażu ryzykuje się nie tylko utratę gwarancji ale też zniszczenie dużej ilości materiału a stawiane pomieszczenia mogą stanowić zagrożenie dla użytkujących je osób. Sugerujemy, aby zaufać naszym pracownikom. W przypadku zamówienia u nas materiału oferujemy usługę montażu w preferencyjnej cenie.

Czy pandemia COVID-19 w Polsce wpływa na funkcjonowanie firmy

Od początku czerwca 2020 pracujemy normalnie. Staramy się realizować zamówienia na bieżąco. Na możliwości i tempo realizacji zleceń z całą pewnością może wpłynąć sytuacja epidemiologiczna w kraju. BBO group ma obowiązek dostosować się do aktualnej sytuacji prawnej a ta może się zmienić. Za związane z tym niedogodności, opóźnienia BBO group nie ponosi odpowiedzialności.